Platforma wiedzy i wymiany informacji

Z myślą o wygodzie naszych klientów stworzyliśmy autorskie rozwiązanie komunikacji internetowej pod nazwą e-Wspólnota, w skład którego wchodzą: Platforma komunikacji elektronicznej, indywidualna strona internetowa wspólnoty oraz platforma wymiany plików. e-Wspólnota to niezwykle pożyteczna platforma wiedzy i wymiany informacji dla właścicieli lokali, co zdecydowanie ułatwia komunikację pomiędzy Zarządem Wspólnoty, administratorem i użytkownikami nieruchomości.

Ta część przeznaczona jest dla mieszkańców wspólnot, z którymi współpracujemy. Spersonalizowana witryna dostępna jest jedynie po zalogowaniu się.

Jeśli jesteś naszym Klientem skontaktuj się z Twoim administratorem a otrzymasz dane do logowania.

e-kartoteka

Platforma umożliwiająca właścicielom lokali stałą kontrolę swoich rozliczeń ze Wspólnotą, a Zarządowi Wspólnoty bieżącą kontrolę nad finansami całej Wspólnoty. W celu zalogowania się skorzystaj z loginu i hasła jakie otrzymałeś od naszego działu finansowego.

Identyfikator:

Hasło:

e-wspolnota

Jako zarejestrowany użytkownik e-Wspólnoty masz dostęp do najważniejszych dokumentów wspólnoty mieszkaniowej, możesz zgłaszać usterki, być z nami w stałym kontakcie, a także będziesz otrzymywał okresowe newslettery z ważnymi informacjami dotyczącymi twojej nieruchomości.