4 czerwca na terenie wokół biurowca Royal Wilanów odbyła się największa impreza rodzinna.

Program imprezy był bardzo bogaty a „zamówiona” pogoda dopisała, podobnie jak uczestnicy.

Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców LEMMONHOUSE połączył siły i wspólnie z Centrum Kultury Wilanów, Urzędem Dzielnicy Wilanów, Royal Wilanów, Teraz Wilanów, Galerią Wilanów oraz naszymi sponsorami zorganizowaliśmy nieskończoną ilość atrakcji!

Podczas imprezy na karoserii śnieżnobiałego Smarta dzieci malowały swoje małe arcydzieła! Mercedes Benz Warszawa udostępnił dzieciom auto specjalnie do tego celu, a jak wszyscy wiemy – to spełnienie marzeń każdego artysty, który kocha szybkie samochody! Dla tych którzy jednak wolą czuć wiatr we włosach czekały mini auta Mercedes na których dzieci mogły jeździć z nieograniczoną prędkością (swoich nóg) oraz motoryzacyjna karuzela!

Ogromną popularnością cieszyło się stoisko Medicover, z tej prostej przyczyny, że w Wilanowie już od najmłodszych lat, mieszkańcy dbają o zdrowy styl życia. Pracownicy Medicover z radością badali uczestników pikniku i tych małych i tych dużych. Dzięki specjalnym przyrządom spora część przybyłych wyszła z imprezy 10 lat „młodsza”, w tym miejscu chcielibyśmy zapewnić, że nie był to cud, a tylko potwierdzenie, że warto dbać o siebie, a organizm będzie funkcjonował jak u nastolatka, mimo upływu lat. Dzieci miały także okazję zgłębić wiedzę na temat pielęgnacji zębów i tego jak udzielić pomocy w sytuacji zagrażającej życiu, choćby ukochanemu misiowi.

Wśród śmiechu, kolorowych baniek i balonów, bajkowych postaci, klaunów na szczudłach i słodkiego poczęstunku dzieci czuły, że ten dzień zorganizowano wyłącznie dla nich, bo to one rozświetlają świat dorosłych każdego dnia!

Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych trendseterów, mieli oni bowiem niepowtarzalną okazję zobaczyć na żywo pokaz mody na którym małe modelki zaprezentowały najświeższe trendy mody dzięki uprzejmości Colibri Concept Store oraz bajkowe, tiulowe, godne księżniczek stylizacje od TuTu Princess. Wdzięk, klasę i szyk modelek z pokazu, lokalni paparazzi uwieńczyli na tle najprawdziwszej „ścianki”.

Oprócz możliwości wzięcia udziału w różnorodnych konkursach z cennymi nagrodami organizowanych  m in. przez szkołę językową The Palms, maluchy miały okazję odwiedzić zakątki bardzo odległych krajów w multikulturowej wiosce przygotowanej przez wilanowskie przedszkole Academy International. Do świata magicznych bajek zaprosiło je CKW,  a na każdym stoisku czekały niespodzianki: malowanie buziek, warsztaty, podczas których dzieci zupełnie pochłonęła praca nad kolorową biżuterią.

Na stoisku LemmonHouse dzieci zostały obsypane słodkościami i prezentami.

Dla lubiących sportowe wyzwania czekał trening przy muzyce na trampolinach NIKE, pokaz karatedo doshinkan, czyli sztuki walki wywodzącej się z Okinawy oraz tor do wake’a, na którym dzieci uczyły się dyscypliny, którą kochają miliony na całym świecie!

Na stoisku Agnieszka Śliskowska Studio Treningu wszystkie mamy, tatusiowie oraz dziadkowie, mieli okazję zadbać o swoją formę fizyczną, a Sporty Flower zapewniło moc rozgrywek sportowych.
Nie zabrakło także czegoś dla melomanów i fanów tanecznych kroków, bowiem na scenie wystąpili finaliści III edycji konkursu młodych talentów Szuflada, Janek Pentz – młody,polski kompozytor i gitarzysta akustyczny. Dzieci zobaczyły także pokaz taneczny grupy Go4dance działającej przy Centrum Kultury Wilanów, a także znany już wszystkim zespół artystów grupy „Łupss”.

Lokalne restauracje zadbały o brzuszki małych uczestników, była także okazja do przygotowania dań samodzielnie, z ekologicznych produktów pochodzących z EkoBazar, pod okiem specjalistów w tej dziedzinie, mistrzów kuchni Naturelle.

Zapraszamy w przyszłym roku!

Fot. Arkadiusz Obszyński, Katarzyna Dobraszkiewicz